Głównej zawartości

Szanowni Państwo,

      Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu pracy długo oczekiwanego portalu "Medycyna Pracy", na którym można zapoznać się  z najnowszymi informacjami ze świata Medycyny Pracy oraz opisem najnowszych wydawnictw o charakterze medycznym.
      Portal „Medycyna Pracy” tworzony jest z myślą o osobach wykonujących wielodyscyplinarne zadania służby medycyny pracy, a więc przede wszystkim przeznaczony jest dla lekarzy, pielęgniarek, psychologów oraz pracowników służb BHiP. Także pracodawcy i pacjenci znajdą tutaj praktyczne informacje z zakresu badań profilaktycznych. W zamyśle autorów portal ma być platformą informacyjną, na której znajdą Państwo najnowsze informacje z życia służby medycyny pracy w Polsce. Będą tu dostępne zawsze aktualne przepisy dotyczące ochrony zdrowia pracujących. Istotną cechą Portalu jest jego interaktywność tzn. aktywni użytkownicy Portalu będą mogli wpływać na zamieszczane w nim treści, poprzez swoje propozycje lub zadawane ekspertom pytania.
      Portal ma charakter komercyjny jednak w najbliższym czasie będzie ogólnodostępny, a w przyszłości jego zawartość będzie w większości również udostępniania  bez ograniczeń.


Link do strony portalu:  http://medycynapracy-portal.pl